Кошик для покупок

Мережа будівельних магазинів в Мелітополі

ПН-ПТ, 8:00 - 17:00

Доставка товару

Для Вашої зручності є кілька способів отримання покупки:

  1. Самовивезення інтернет замовлень. Ви можете безкоштовно отримати свій інтернет замовлення в одному з мережі наших магазинів. Про готовність інтернет замовлення до видачі Вам буде повідомлено за допомогою SMS-повідомлення, після узгодження з оператором або підтвердження замовлення в автоматичному режимі, при наявності достатньої кількості товару в обраному магазині.
  2. Самовивезення інтернет замовлень з відділень «Нова пошта». Ви можете отримати свій інтернет замовлення в одному з відділень транспортних компаній «Нова пошта». Графіки роботи відділень і адреси Ви знайдете на сайті novaposhta.ua. Вартість доставки інтернет замовлення становить від 24 до 1100 грн і залежить від ваги, габаритних розмірів товару і обраної транспортної компанії. Точну вартість Ви можете побачити, оформивши інтернет замовлення і вибравши місто, куди необхідно здійснити доставку. Доставка товару з габаритними розмірами більше 3 метрів узгоджується індивідуально. Інтернет замовлення вагою понад 500 кг узгоджуються в індивідуальному порядку. Час доставки інтернет замовлення займає від 1 до 3 робочих днів з моменту відвантаження.
  3. Послуга доставки товару мережі магазинів «Фундамент». Якісна та швидка доставка товарів за вказаною адресою покупців. Для перевезення і розвантаження великогабаритних товарів покупці можуть скористатися послугою крана-маніпулятора.

Компанія “Фундамент” має власний автопарк вантажопідйомністю від 1,5 до 20 тон. Завдяки якому доставка будівельних матеріалів по Мелітополю и области проводитися швидко і якісно.

Тариф на доставка по місту: 100грн (пікап) та 190грн. Вартість доставки в передмістя або по області – слід уточнювати у менеджера.

Доставка товару за участі власного автопарку здійснюється в будь який населений пункт Запорізької області.