Кошик для покупок

Мережа будівельних магазинів в Мелітополі

ПН-ПТ, 8:00 - 17:00

Про компанію

Ми цінуємо кожного зі своїх клієнтів, тому дбаємо про те, щоб магазин Фундамент відповідав найвищим вимогам.

Для нас кожен клієнт – Особливий Клієнт. Ми знаходимо індивідуальний підхід до кожного покупця і щодня працюємо над тим, щоб Ви залишилися задоволені якістю обслуговування і продукції в наших магазинах.

Історія

З 1993 року компанія “Фундамент” працює для вас на оптово-роздрібному ринку поставок будівельних матеріалів. Сьогодні ми представляємо собою динамічно розвиваючуюся організацію і, володіючи унікальним потенціалом, входимо до числа самих надійних постачальників на оптовому ринку Мелітополя та Запорізькій області.

Постійно розширюючи напрямки нашої діяльності, ми раді залучити до співпраці нових партнерів. Нашими клієнтами є торгуючі організації, магазини, будівельні компанії, державні установи а також роздрібні покупці і прораби.

На нашому сайті ви можете знайти докладну інформацію про компанію, ознайомитися з нашим прайс-листом і зробити замовлення.

Для вас працюють фахівці, які роблять все, щоб ваша співпраця з нашою компанією була вигідною та зручною. Чекаємо на вас!

З повагою, колектив компанії “Фундамент”

Переваги роботи з нами:

  • Фахівці магазинів “Фундамент” – професіонали своєї справи. У процесі ремонту або будівництва, вибір будівельних та оздоблювальних матеріалів часто є вирішальним фактором успіху.
  • Ми намагаємося максимально спростити для Вас процес вибору будівельних товарів. Тому кожен з наших консультантів регулярно проходить професійне навчання і в будь-який момент готовий дати Вам безкоштовну детальну консультацію по цікавить Вас.
  • Комплектація будівельних об’єктів “під ключ” – комплексна поставка всіх необхідних для конкретного об’єкта матеріалів (стінові матеріали, теплоізоляція, покрівлі, оздоблювальні матеріали). У вас відпадає необхідність відвідувати десятки вузькоспеціалізованих фірм,економиться час, транспортні витрати. Ми працюємо не тільки по прайсовими, а й рекомендованим товарним позиціям. При цьому ви отримаєте прийнятні ціни.
  • Індивідуальна схема роботи з Клієнтом – в нашій компанії діє система знижок, персональніціни, для надійних клієнтів надаємо відстрочку платежу – ми традиційно відкриті для діалогу і йдемо назустріч нашим клієнтам
  • Географія. До послуг наших клієнтів 10 роздрібних магазинів у різних районах Мелітополя.
  • Зателефонуйте (067) 611 88 05 та отримайте безкоштовну консультацію прямо зараз!