Кошик для покупок

Мережа будівельних магазинів в Мелітополі

ПН-ПТ, 8:00 - 17:00

Способи оплати товару

  1. Готівкова оплата. Товар оплачується готівкою тільки в національній валюті. При здійсненні оплати Ви отримуєте товарний чек.
  2. Оплата картами Visa і MasterCard. Оплата здійснюється картами Visa і MasterCard будь-якого банку без комісії наступним чином: при оформленні замовлення на сайті Вам буде запропоновано зробити вибір способу оплати. У графі «Оплата» потрібно вибрати пункт «Оплатити банківською картою на сайті». Після цього Ви будете переадресовані на сторінку системи безпечних платежів. Наявність паспорта платника є єдиною умовою при отриманні замовлення.
  3. Безготівкова оплата. Для оформлення замовлення за безготівковим розрахунком на сайті Вам необхідно вибрати тип оплати «Безготівкова» і заповнити рекомендовані поля. Після узгодження з менеджером відділу безготівкового розрахунку або підтвердження в автоматичному режимі, а також підтвердження резерву товару Вам на електронну пошту буде надіслано рахунок-фактура. Зверніть увагу, що юридичні особи можуть отримати товар за дорученням з паспортом (одержувачем може бути тільки той співробітник, на якого виписана довіреність) або з круглою печаткою організації та паспортом. У разі отримання товару ФОП довіреність потрібна, якщо його забирає співробітник ФОП, а не сам підприємець. При оформленні замовлення юридичній і фізичній особі-підприємцю необхідно надати наступні документи:
  • свідоцтво про реєстрацію,
  • свідоцтво платника ПДВ (при наявності),
  • свідоцтво платника єдиного податку (за наявності).

Замовлення відвантажується після зарахування коштів.